Kontakti

Poslovna sekretarka
Glorija Smajlović

T (03) 42-65-100
F (03) 42-65-134
M 041 758-210
E nepremicnine@celje.si

 

Direktor
Primož Brvar

T (03) 42-65-100
E primoz.brvar@celje.si

 

Vzdrževanje in upravljanje
Mitja Dvornik

T (03) 42-65-124
M 031 383-628
E dvornik.mitja@celje.si

 

Gradnje in vzdrževanje
Srebrenko Grbić

T (03) 42-65-130
E srebrenko.grbic@celje.si

Gradnje in vzdrževanje
Andrej Dimec

T (03) 42-65-101
E andrej.dimec@celje.si

 

Gradnje, vzdrževanje in upravljanje
Marko Lukač, vodja službe

T (03) 42-65-136
E marko.lukac@celje.si

 

Neprofitna stanovanja in bivalne enote
Danica Kač

T (03) 42-65-122
M 051 301-672
E danica.kac@celje.si

 

Promet z nepremičninami
Andrej Urankar

T (03) 42-65-120
M 031 383-627
E andrej.urankar@celje.si

 

Pravne in upravne zadeve
Iztok Horvat

T (03) 42-65-126
M 041 645-329
E iztok.horvat@celje.si

 

Stanovanjske zadeve in premoženje
Darja Pavlina, vodja službe

T (03) 42-65-116
E darja.pavlina@celje.si

 

Obračun najemnin
Petra Nikolić

T (03) 42-65-112
E petra.nikolic@celje.si

 

Nadzor nad najemniki
Majda Smodek

T (03) 42-65-110
M 051 301-714
E majda.smodek@celje.si

 

Finance in računovodstvo
Marjana Pristovnik

T (03) 42-65-108
E marjana.pristovnik@celje.si

 

Finance in računovodstvo
mag. Anita Bajuk

T (03) 42-65-106
E anita.bajuk@celje.si

 

Finance in računovodstvo
Urška Šrot, vodja službe

T (03) 42-65-118
E urska.srot@celje.si

 

Projekti
Tadej Lebič

T (03) 42-65-135
E tadej.lebic@celje.si